Učešće je uzelo 15 klubova sa teritorije Vovodine i još najmanje 12 klubova se zbog epidemije Korone nije prijavilo. Učestvovalo je ukupno 91 takmičar (pioniri: 15 M i 14 Ž, kadeti: 15 M i 4 Ž, juniori: 17 M i 10 Ž, seniori: 12 M i 4 Ž), u svim uzrasnim kategorijama.
Takmičenje je održano pod uslovima Kriznog štaba RS, u skladu sa takmičarskim pravilnikom i bez povreda i incidenata. Borbe su bile odličnog kvaliteta, neizvesnog rezultata do samog kraja i što je važno – više nego odlične tehnike. Ful kontakt je tehnički zahtevna disciplina ali rad u klubovima je pokazao da to nije problem.
Moramo istaći nekoliko borbi su se slobodno mogle naći mesta na međunarodnim ringovima, a borci koji su bududućnost srpskog kik boksa su: Balaš Kovač i Đorđe Vujaković (BEČEJ), Benedek Bernad i Zoe Lenard (GOZO ŠIODA), Nikola Vukčević i Kristina Džolić (FENIKS), Lazar Trpinac i Bogdan Dvizac (SPARTA), Pavle Stojšin i Jovana Šćekić (VOVODINA), Vasilije Krajinović i Sara Drašković (INTERNACIONAL), Nikola Nikolić (KELjANOVIĆ Top Tim), Filip Meseldžija i Nikola Serdar (FUTOG)...
Najbolji meč je održan u juniorskom uzrastu, kategorija do 75 kg. Marko Germek (SPARTA) i Vuk Pavlović (GARD) su prikazali lepotu kik boks sporta. Tehnika, kretanje, raznovrsnost udaraca, gde je borba bila neizvesna do samog kraja. Preglasavanjem sudija pobednik je Pavlović iz vršačkog kluba „GARD“.
Suđenje je bilo na vrhunskom nivou i bez zamerki. Sem jedne primedbe na sudijsku odluku (najbolji meč večeri), sve ostale odluke su bile jasne i „čiste“.
U ukupnom plasmanu najbolji klub je „GARD“ Vršac, drugi „SPARTA 2013“ Temerin, a treći „VOJVODINA-Veletabak“ Novi Sad... Posebne pohvale za „RU 09“ iz Rume, koji su nastupili sa 4 takmičara i osvojili 4 zlatne medalje.
Pohvalno je da su neki klubovi prvi put nastupili, ali i to da dobar deo „starih“ klubova je „izbacilo nove takmičare“, tj. uspešno radi sa mlađim naraštajima. To je osnova za napredak i razvoj sporta, kao i svih učesnika u njemu.
PRVENSTVO VOJVODINE U KIK BOKSU, disciplina FUL KONTAKT
Bečej, 17.10.2020. godine
Organizator: KBK "BEČEJ" Bečej
SLUŽBENA LICA KIK BOKS SAVEZA VOJVODINE:
Vrhovni delegat: | Miodrag Jotić |
Takmič. komisija: | Vrhovni sudija: | Jelena Kuburić Aleksandar Nađ | Sudija: | Tereza Vukadinović Nenad Vukadinović Dejan Medovarski | Doktor: | dr. | Merliac vremena: | Dejan Vučković |
| CRVENI UGAO | PLAVI UGAO |
| ||||
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORI (2 x 2 minute – 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
1. | 1. | -60 | 1/4 | Teodor Velicki | Miloš Pandurov | 0:3 | |
No | Rb. | Kg. |
| SENIORI (2 x 2 minute – 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
2. | 1. | -60 | ½ | Andraš Horvat | Filip Meseldžija | 0:3 | Dis 3r. |
No | Rb. | Kg. |
| PIONIRI (2 x 1 minute – 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
3. | 1. | -49 | ½ | Lina Veličkov | Zoe Lenard | 0:3 | |
4. | 2. | -60 | ½ | Maša Matijević | Lidija Lekić | 0:3 | |
5. | 3. | -65 | ½ | Teodora Demić | Žofija Bezdan | 3:0 | RSC 1r |
No | Rb. | Kg. |
| KADETI (2 x 1,5 minute – 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
6. | 1. | -57 | ½ | Đorđe Savić | Balaš Kovač | 0:3 | |
7. | 2. | -67 | ½ | Afz Ametov | Branislav Sekulić | NEMA | |
8. | 3. | -75 | ½ | Jovan Matić | Dejan Borić | 0:3 | TKO 1r. |
9. | 4. | +80 | ½ | Aleksa Germek | Nemanja Đin | 3:0 | BB |
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORI (2 x 2 minute – 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
10. | 1. | -60 | ½ | Kristijan Tot | Đorđe Vujaković | 0:3 | |
11. | 2. | -60 | ½ | Miloš Pandurov | Lazar Trpinac | 0:3 | |
12. | 3. | -67 | ½ | Bogdan Dvizac | Uroš Belić | 3:0 | |
13. | 4. | -67 | ½ | Dalibor Tanackov | / | NEMA | |
No | Rb. | Kg. |
| PIONIRI (3 x 1 minute – 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
14. | 1. | -37 | final | Nikola Tripinac | Dominik Šaranji | 0:3 | Rec. 1r |
15. | 2. | -40 | final | Kristijan Lukić | Balša Lekić | 3:0 | Rec. 1r |
16. | 3. | -46 | final | Mihajlo Grujić | Milan Kostadinov | 0:3 | Rec. 1r |
17. | 4. | -52 | final | Stevan Jepurski | Dominik Abraham | 3:0 | |
18. | 5. | -55 | final | Pavle Stojšin | Aleksa Kozma | 3:0 | AP |
19. | 6. | -65 | final | Brnislav Sekulić | Davor Balaž | 3:0 | AP |
20. | 7. | +70 | final | Nikola Panić | Vasilije Krjnović | 0:3 | |
No | Rb. | Kg. |
| PIONIRKE (3 x 1 minute – 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
21. | 1. | -37 | final | Maša Damjanović | Tamara Maglovski | 2:1 | |
22. | 2. | -46 | final | Vojislava Milin | Ana Germek | 0:3 |
|
23. | 3. | -49 | final | Zoe Lenard | Sara Drašković | 0:3 | KO 3r. |
24. | 4. | -60 | final | Lidija Lekić | Sonja Vukšić | 0:3 | KO 1r. |
25. | 5. | -65 | final | Teodora Demić | Marija Nikolić | 3:0 | KO 2r. |
No | Rb. | Kg. |
| KADETI (3 x 1,5 minute – 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
26. | 1. | -57 | final | Balaš Kovač | Danijel Maglovski | 0:3 | |
27. | 2. | -60 | final | Nikola Nikolić | Stefan Ubornji | 3:0 | |
28. | 3. | -67 | final | Pobednik meča | Jovan Keča | NEMA | |
29. | 4. | -75 | final | Dejan Borić | Benedek Bernat | 0:3 | |
30. | 5. | +80 | final | Aleksa Germek | Nikola Vukčević | 0:3 | |
No | Rb. | Kg. |
| KADETKINJE (3 x 1,5 minute – 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
31. | 1. | -65 | final | Rada Erdeljan | Milica Pavlović | 0:3 | |
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORI (3 x 1,5 minute - 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
32. | 1. | -60 | final | Đorđe Vujaković | Lazar Trpinac | 3:0 | |
33. | 2. | -67 | final | Bogdan Dvizac | Miloš Vuković | 0:3 | BB |
34. | 3. | -75 | final | Miloš Germek | Vuk Pavlović | 1:2 | |
35. | 4. | -81 | final | Daniel Šaranji | Viktor Zeljković | 0:3 | |
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORKE (3 x 2 minute – 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
36. | 1. | -48 | final | Milana Mihajlović | Anastasija Gal | 3:0 | |
37. | 2. | -56 | final | Tijana Drašković | Milica Stojšin | NEMA | |
38. | 3. | -65 | final | Sara Galović | Anđela Kostadinov | 0:3 | AB |
39. | 4. | -70 | final | Nikolina Kasap | Jovana Vukčević | 3:0 | |
40. | 5. | +70 | final | Mara Arsić | Jovana Škrbić | 0:3 | |
No | Rb. | Kg. |
| SENIORI (3 x 2 minute – 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
41. | 1. | -60 | final | Filip Meseldžija | Arnold Tot | 3:0 | |
42. | 2. | 63,5 | final | Filip Velšmit | Dejan Bursać | 0:3 | |
43. | 3. | -75 | final | Nikola Knežević | Marko Germek | 0:3 | |
44. | 4. | -81 | final | Milan Labus | Srđan Zarić | 3:0 | |
45. | 5. | -91 | final | Miloš Kaćanski | Nikola Serdar | 0:3 | |
No | Rb. | Kg. |
| SENIORKE (3 x 2 minute – 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
46. | 1. | -60 | final | Kristina Džolić | Ivana Burilo | 3:0 |
KLUB | ZLATO | SREBRO | BRONZA | SKOR |
GARD - Vršac | 5 | 2 | 1 | 20 |
SPARTA - Temerin | 3 | 5 | - | 19 |
VOJVODINA - Veletabak | 3 | 4 | - | 17 |
INTERNACIONAL - Zrenjanin | 3 | 3 | 2 | 17 |
KBS KIKINDA - Kikinda | 1 | 5 | 3 | 16 |
GOZO ŠINODA - Kanjiža | 3 | 2 | 1 | 14 |
RU 09 - Ruma | 4 | - | - | 12 |
BEČEJ - Bečej | 2 | 2 | - | 10 |
FUTOG - Futog | 2 | 1 | - | 8 |
PHOENIX - Novi Sad | 2 | 1 | - | 8 |
KELJANOVIĆ - Subotica | 1 | 1 | 1 | 6 |
VATRENI UDARAC - Kulpin | 1 | 1 | - | 5 |
TOP FIGHTER - Subotica | 1 | 1 | - | 5 |
MONARHIJA - Žabalj | - | 2 | 1 | 5 |
TOP TIM - Srbobran | - | 1 | 1 | 3 |