News Item: Izveštaj sa prvenstva Vojvodine u kik boksu, disciplina Ful kontakt - Bečej, 17.04.2021. god.
(Category: Misc)
Posted by Admin
Wednesday 21 April 2021 - 11:45:25

Кik boks klub "BEČEJ" je bio odličan organizator (kao i uvek) prvenstva Vojvodine.


Okupilo se više od stotinu učesnika iz 14 klubova sa teritorije Vojvodine. Takmičenje je proteklo u najboljem redu, bez incidenta, i najvažnije bez povreda takmičara.

Pre početka takmičenja predsednik Кik boks saveza Vojvodine, gospodin Žarko Radović, podelio je opremu svim klubovima iz Кik boks saveza Vojvodine - svaki klub je dobio 2 para rukacica i 2 para štitnika za podkolenice. Ovaj novac je kupljen delom sredstvima Pokrajinskog sekretarijata za sport i omladinu, a delom od povraćaja članarine uplaćene Кik boks savezu Srbije.

Borbe su bile izvanredne, a sudije su imale teškoća u određivanju pobednika pojedinih mečeva. Ipak sportski duh i želja u promovisanju sporta su pobedili, što se može videti na fotografijama sa proglašenja pobednika. Osmeh, zagrljaj, stisak ruke i zadovoljstvo na licima učesnika.

Najuspešniji klub je bio "RU09" iz Rume, zatim "SPARTA 2013" iz Temerina, a treće mesto je pripalo klubu "Vojvodina - Veletabak" iz Novog Sada.



PRVENSTVO VOJVODINE U KIK BOKSU / disciplina FUL KONTAKT
Bečej, 17.04.2021. godine

Organizator: KBK "BEČEJ" Bečej

SLUŽBENA LICA KIK BOKS SAVEZA VOJVODINE:
Vrhovni delegat:Miodrag Jotić
Takmič. komisija:Željko Šobić
Vrhovni sudija:Nenad Vukadinović
Sudija:Jelena Kuburić
Teodora Vukadinović
Dejan Medovarski
Dejan Vučković
Doktor:dr.
Merliac vremena:Tamara Perić


CRVENI UGAO
  Ime i prezime / Klub

PLAVI UGAO
 Ime i prezime / Klub

No

Rb.

Kg.

PIONIRI (2 x 1 minute – 1 minut pauze)

REZULTAT

ODLUKA

1.

1.

-40

½

Danja Uršprung
"KOBRA"

Dominik Šaranji
"GOZO ŠIODA"

0:3

RKO 1.R

2.

2.

-49

½

Lina Veličkov
"KBS KIKINDA"

Maja Raperger
"SENTA"

3:0

BB

3.

3.

-49

½

Vojislava Milin
"KIKINDA"

Ana Germek
"SPARTA"

0:3

3A.

4.

-51

½

Kristijan Lukić
"RU09"

Stefan Jupurski
"GOZO ŠIODA"

0:3

RSC

No

Rb.

Kg.

SENIORI (2 x 1.5 minute – 1 minut pauze)

REZULTAT

ODLUKA

4.

1.

-60

½

Ivan Marković
"RU09"

Balaš Kovač
"BEČEJ"

2:1

5.

2.

-60

½

Lazar Orozović
"KIKINDA"

Pavle Stojšin
"VOJVODINA"

0:3

6.

3.

-75

½

Miloš Perić
"VOJVODINA"

Lazar Karanović
"RU09"

0:3

BB

7.

4.

-75

½

Benedek Bernat
"SENTA"

Relja Mikić
"VOJVODINA"

0:3

BB

8.

5.

+80

½

Mišo Vorkapić
"RU09"

Marko Kockar
"KIKINDA"

3:0

KO 1. R

No

Rb.

Kg.

KADETKINJE (3 x 1,5 minute – 1 minut pauze)

REZULTAT

ODLUKA

9.

1.

-60

½

Jovana Gligorić
"RU09"

Maša Vereš-Matijević
"KIKINDA"

0:3

No

Rb.

Kg.

JUNIORI (2 x 2 minute – 1 minut pauze)

REZULTAT

ODLUKA

10.

1.

-57

½

Dragan Delić
"RU09"

Marko Stojkov
"NOVA DIMENZIJA"

3:0

DISK 1. R

11.

2.

-71

½

Luka Klincov
"MONARHIJA"

Lazar Jovanović
"VOJVODINA"

3:0

KO 2. R

12.

3.

-71

½

Bogdan Dvizac
"SPARTA"

Miloš Vuković
"RU09"

1:2

13.

4.

-81

½

Miloš Germek
"SPARTA"

Strahinja Bulut
"KONSTRIKTOR"

3:0

BB

14.

5.

-81

½

Nikola Vukčević
"FENIKS"

Danijel Šarnjai
"GOZO ŠIODA"

3:0

15.

6.

+91

½

Aleksa Peić
"TOP FAJTER"

Nikola Vukotić
"SPARTA"

0:3

KO 2. R

16.

7.

+91

½

Aleksandar Dondur
"SPARTA"

Vanja Jon
"KIKINDA"

3:0

BB

No

Rb.

Kg.

JUNIORKE (3 x 2 minute – 1 minut pauze)

REZULTAT

ODLUKA

17.

1.

-48

½

Ženet Blaško
"GOZO ŠIODA"

Anastasija Gal
"KBS KIKINDA"

3:0

No

Rb.

Kg.

SENIORI (3 x 2 minute – 1 minut pauze)

REZULTAT

ODLUKA

18.

1.

-81

½

David Buđi
"SENTA"

Viktor Zeljković
"VOJVODINA"

0:3

BB

19.

2.

-81

½

Vanja Dumitrov
"KIKINDA"

Luka Latinović
"VOJVODINA"

0:3

BB

No

Rb.

Kg.

PIONIRI (3 x 1 minute – 1 minut pauze)

REZULTAT

ODLUKA

20.

1.

-34

final

Mateja Jovanov
"MONARHIJA"

Aleksa Torma
"NOVA DIMENZIJA"

0:3

TKO 2. R

21.

2.

-40

final

Dominik Šarnjai
"GOZO ŠIODA"

Luka Mrđa
"KOBRA"

3:0

TKO 1. R

22.

3.

-46

final

Uroš Mimić
"RU09"

Mile Jakšić
"KIKINDA"

3:0

TKO 2. R

No

Rb.

Kg.

PIONIRKE (3 x 1 minute – 1 minut pauze)

REZULTAT

ODLUKA

23.

1.

-34

final

Kristina Tošić
"KIKINDA"

Sanja Kvrgić
"FUTOG"

24.

2.

-49

final

Lina Veličkov
"KBS KIKINDA"

Ana Germek
"SPARTA"

1:2

25.

3.

-65

final

Marija Biber
"TOP FAJTER"

Žofija Bezdan
"GOZO ŠIODA"

3:0

KO 2. R

26.

4.

-70

final

Jadranka Ćetojević
"FUTOG"

Teodora Demić
"KBS KIKINDA"

0:3

KO 1. R

No

Rb.

Kg.

KADETI (3 x 1.5 minute – 1 minut pauze)

REZULTAT

ODLUKA

27.

1.

-51

final

Stefan Japurski
"GOZO ŠIODA"

Aleksandar Gal
"KIKINDA"

0:3

KO 2. R

28.

2.

-57

final

Daniel Maglovski
"VATRENI UDARAC"

Akoš Beviz
"SENTA"

3:0

KO 3. R

29.

3.

-60

final

Ivan Marković
"RU09"

Pavle Stojšin
"VOJVODINA"

0:3

30.

4.

-67

final

Marko Rajić
"NOVA DIMENZIJA"

Milan Jevtić
"VOJVODINA"

0:3

31.

5.

-75

final

Lazar Karanović
"RU09"

Relja Mikić
"VOJVODINA"

3:0

32.

6.

+80

final

Mišo Vorkapić
"RU09"

Aleksa Germek
"SPARTA"

0:3

No

Rb.

Kg.

KADETKINJE (3 x 1,5 minute – 1 minut pauze)

REZULTAT

ODLUKA

33.

1.

-60

final

Maša Vereš-Matijević
"KIKINDA"

Sanja Vukšić
"BEČEJ"

0:3

KO 2. R

No

Rb.

Kg.

JUNIORI (3 x 1,5 minute – 1 minut pauze)

REZULTAT

ODLUKA

34.

1.

-57

final

Dragan Delić
"RU09"

Lazar Trpinac
"SPARTA"

0:3

35.

2.

-60

final

Đorđe Vujaković
"BEČEJ"

Nebojša Zaviša
"FUTOG"

3:0

36.

3.

63,5

final

Vanja Mesaroš
"NOVA DIMENZIJA"

Zoran Krulj
"SPARTA"

2:1

37.

4.

-67

final

Bane Marković
"RU09"

Vasa Kecić
"NOVA DIMENZIJA"

0:3

38.

5.

-71

final

Luka Klincov
"MONARHIJA"

Miloš Vuković
"RU09"

0:3

KO 3. R

39.

6.

-81

final

Miloš Germek
"SPARTA"

Nikola Vukčević
"FENIKS"

3:0

KO 1. R

40.

7.

+91

final

Nikola Vukotić
"SPARTA"

Aleksandar Dondur
"SPARTA"

0:3

BB

No

Rb.

Kg.

JUNIORKE (3 x 2 minute – 1 minut pauze)

REZULTAT

ODLUKA

41.

1.

-48

final

Ženet Blaško
"GOZO ŠIODA"

Milana Mihajlović
"RU09"

3:0

RSC

42.

2.

-56

final

Milica Bogović
"RU09"

Ivona Šimion
"NOVA DIMENZIJA"

3:0

KO 1. R

43.

3.

-60

final

Jovana Kasap
RU09

Rada Erdeljan
"VOJVODINA"

3:0

TKO 2. R

44.

4.

-65

final

Nikolina Kasap
"RU09"

Jovana Vukčević
"FENIKS"

3:0

45.

5.

+70

final

Mara Arsić
"MONARHIJA"

Jovana Škrbić
"VOJVODINA"

0:3

No

Rb.

Kg.

SENIORI (3 x 2 minute – 1 minut pauze)

REZULTAT

ODLUKA

46.

1.

-60

final

Arnold Tot
"BEČEJ"

Filip Meseldžija
"FUTOG"

2:1

47.

2.

-63,5

final

Kristijan Fazekaš
"BEČEJ"

Pavel Caro
"VOJVODINA"

0:3

48.

3.

-67

final

Aron Karolji
"BEČEJ"

Dejan Bursać
"SPARTA"

2:1

48.

4.

-71

final

Branislav Laković
"NOVA DIMENZIJA"

Milan Stambolija
"FUTOG"

0:3

KO 2. R

49.

5.

-75

final

Nikola Knežević
"FUTOG"

Vladimir Vujadinov
"KIKINDA"

2:1

50.

6.

-81

final

Viktor Zeljković
"VOJVODINA"

Luka Latinović
"VOJOVIDNA"

3:0

51.

7.

-91

final

Ognjen Sunić
"FUTOG"

Maksim Kojić
"SPARTA"

0:3



KLUBZLATOSREBROBRONZASKOR
RU 09 - Ruma742
SPARTA - Temerin631
VOJVODINA - Veletabak532
BEČEJ - Bečej411
N. DIMENZIJA - Kikinda33
KBS KIKINDA - Kikinda245
GOZO ŠIODA - Kanjiža221
FUTOG - Futog24
VATRENI UDARAC - Kulpin1
TOP FIGHTER - Subotica11
MONARHIJA - Žabalj3
PHOENIX - Novi Sad2
SENTA - Senta1
KONSTRIKTOR - Kula1















This news item is from KIK BOKS Savez Vojvodine
( http://kikboksvojvodina.rs/news.php?extend.112 )