Vrhovni delegat: | Miodrag Jotić |
Takmič. komisija: | Dragan Vodogaz | Vrhovni sudija: | Aleksandar Nađ | Sudija: | Dejan Vučković Žarko Vuković Darko Dukić | Lekar: | dr. Mladen Vuković | Spiker: | Nenad Vukadinović | Merliac vremena: | Tereza Vukadinović |
| CRVENI UGAO | PLAVI UGAO |
| ||||
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORI (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
1. | 1. | -71. | ½ | David Bajić | Nikola Miljkovic | 0:3 | |
2. | 2. | -71. | ½ | Branislav Vukajlović | Goran Bikić | 1:2 | |
No | Rb. | Kg. |
| PIONIRI (3 x 1 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
3. | 1. | 43 | ½ | Luka Lopatić | Milos Germek | 1:2 |
|
No | Rb. | Kg. |
| PIONIRKE (3 x 1 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
4. | 1. | -37 | ½ | Anastasija Gal | Kristina Maglovski | 3:0 |
|
No | Rb. | Kg. |
| KADETI (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
5. | 1. | -57 | ½ | Karolji Aron | Luka Pincolić | 0:3 |
|
6. | 2. | -57 | ½ | Nikola Panić | Marko Germek | 0:3 |
|
7. | 3. | -75 | ½ | Viktor Zeljković | Strahinja Culic | 0:3 |
|
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORI (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
8. | 1. | -60 | ½ | Damjan Popović | Zlatan Ferkovic | 0:3 |
|
9. | 2. | -63,5 | ½ | Dalibor Nikolić | Marek Medovarski | 2:1 |
|
10. | 3. | -67 | ½ | Vukašin Stojšin | Ognjen Dimić | 3:0 | T.K.O. II |
11. | 4. | -75 | ½ | Marko Vuković | Manojlo Đurić | 0:3 |
|
12. | 5. | -75 | ½ | Admir Alimović | Miloš Vojinović | 1:2 |
|
13. | 6. | -81 | ½ | Dimitrije Vuković | Dejan Nađ | 3:0 |
|
No | Rb. | Kg. |
| SENIORI (3 x 2 minute 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
14. | 1. | -81 | ½ | Milan Vasiljević | Nemanja Govorčin | 3:0 | |
No | Rb. | Kg. |
| PIONIRI (3x1 minute - 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
15. | 1. | -28 | final | Aleksandar Gal | Mladen Vlajkov | 0:3 |
|
16. | 2. | -34 | final | Daniel Medovarski | Denis Švarc | 3:0 |
|
17. | 3. | -37 | final | Nikola Vagić | David Pincolić | 0:3 |
|
18. | 4. | -43 | final | Milos Germek | Aleksa Germek | 3:0 |
|
19. | 5. | -49 | final | Stefan Bunić | Vukašin Matović | 0:3 |
|
20. | 6. | -55 | final | Ivan Ćurguz | Kristijan Švarc | 3:0 |
|
21. | 7. | +55 | final | Aleksa Guša | Stefan Djuricic | 3:0 |
|
No | Rb. | Kg. |
| PIONIRKE (3x1 minute- 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
27. | 1. | -34 | final | Anastasija Gal | Marina Damjanović | 0:3 |
|
No | Rb. | Kg. |
| KADETI (3x1,5 minute- 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
28. | 1. | -54 | final | Vukašin Vidrić | Aleksandar Kis | 3:0 |
|
29. | 2. | -57 | final | Luka Pincolić | Marko Germek | 3:0 |
|
30. | 3. | -75 | final | Strahinja Culic | Strahinja Kerkez | 0:3 |
|
No | Rb. | Kg. |
| KADETKINJE (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
31. | 1. | -55 | final | Kristina Švarc | Milica Salkanovic | 3:0 | |
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORI (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
32. | 1. | -54 | final | Ilija Vukotić | Milan Marić | 3:0 | DIS III |
33. | 2. | -60 | final | Damnjan Popovic | Vlajkov Nikola | 0:3 |
|
34. | 3. | +91 | final | Ištvan Kišutcai | Dalibor Nikolić | 0:3 | KO II |
35. | 4. | -67 | final | Vukašin Stojšin | Luka Lisica | 0:3 |
|
36. | 5. | -71 | final | Nikola Miljkovic | Goran Bikić | 3:0 |
|
37. | 6. | -75 | final | Manojlo Đurić | Miloš Vojinović | 3:0 |
|
38. | 7. | -81 | final | Dimitrije Vuković | Vukasin Kis Tomic | 3:0 |
|
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORKE (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
39. | 1. | -65 | final | Mitić Milana | Aleksandra Rapajić | 0:3 |
|
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORKE (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
40. | 1. | -67 | final | Branislav Lakovic | Vukašin Stupar | 0:3 | K.O. II |
41. | 2. | -71 | final | Aron Berta | Vanja Lacković | 1:2 |
|
42. | 3. | -75 | final | Stefan Markanović | Filip Petrović | 3:0 |
|
43. | 4. | -81 | final | Stanko Cvjetićanin | Miloš Đukić | 0:3 | RSCH |
44. | 5. | -91 | final | Marko Kerkez | Darko Dukić | 0:3 | KO |
45. | 6. | +91 | final | Bosko Gligoric | Mark Šipoš | 2:1 |
|
No | Rb. | Kg. |
| SENIORKE (3x2 minute- 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
46. | 1. | -60 | final | Valentina Keri | Jelena Jović | 3:0 | |
47. | 2. | +70 | final | Larisa Sasa | Dragana Nešković | 2:1 | |
No | Rb. | Kg. |
| SENIORI ''A'' klasa (3x2 minute- 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
48. | 1. | -81 | final | Miloš Cvetićanin | Goran Sučević | 3:0 | KO I |
KLUB | ZLATO | SREBRO | BRONZA | SKOR |
VOJVODINA-Veletabak - Novi Sad | 10 | 5 | 2 | 42 |
RU '09 - Ruma | 4 | 3 | 1 | 19 |
INTERNACIONAL - ZR | 3 | 4 | 2 | 19 |
NOVI SAD - Novi Sad | 4 | 2 | 1 | 17 |
PAGONIS TEAM - Novi Sad | 2 | 2 | - | 10 |
BEČEJ - Bečej | 2 | 1 | 1 | 9 |
NOVA DIMENZIJA - Kikinda | - | 4 | 1 | 9 |
SPARTANAC - Zitiste | 2 | - | - | 6 |
VATRENI UDARAC – Kulpin | 1 | - | 3 | 6 |
KOBRA - Sombor | - | 2 | 1 | 5 |
FUTOG - Futog | 1 | 1 | - | 5 |
KONSTRIKTOR - Kula | - | - | 2 | 2 |
VRBAS - Vrbas | - | 1 | - | 2 |
FIGHTER - Zrenjanin | - | 1 | - | 2 |
SENTA - Senta | - | 2 | - | 2 |
TIGROVI 021 - Žabalj | - | - | - | - |
FIGHTER - Zrenjanin | - | - | - | - |