Vrhovni delegat: | Miodrag Jotić |
Takmič. komisija: | Aleksandar Marić | Vrhovni sudija: | Jelena Kuburić | Sudija: | Aleksandar Nađ Goran Vidrić Nebojša Slankamenac | Lekar: | dr. Mladen Vuković | Spiker: | Nenad Vukadinović | Merliac vremena: | Tereza Vukadinović |
| CRVENI UGAO | PLAVI UGAO |
| ||||
No | Rb. | Kg. |
| KADETI (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
1. | 1. | -75. | ¼ | Bogdan Lazar SV CAR LAZARR | Strahinja Kerkez FUTOG | 0:3 | |
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORI (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
2. | 1. | -63,5. | ¼ | Nemanja Brbaklic KOBRA | Robert Kotogan NOVA DIMENZIJA | 0:3 |
|
3. | 2. | -63,5. | ¼ | Marko Jokić KONSTRIKTOR | Milan Vasiljević FIGHTER | 2:1 |
|
No | Rb. | Kg. |
| SENIORI (3 x 2 minut-1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
4. | 1. | +91. | ¼ | Aleksandar Todorovic VOJVODINA | Zarko Sedoglavic PAGONIS | 1:2 |
|
No | Rb. | Kg. |
| PIONIRKE (3 x 1 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
5. | 1. | -34 | ½ | Anastasija Gal NOVA DIMENZIJA | Marina Damjanović INTERNACIONAL | 0:3 |
|
No | Rb. | Kg. |
| KADETI (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
6. | 1. | -51 | ½ | Ilija Vukotić – RU 09 | Dejan Popov NOVA DIMENZIJA | 3:0 | |
7. | 2. | -75 | ½ | Rusov Stevan-WARRIOR | Maric Nedeljko PAGONIS TEAM | 3:0 |
|
8. | 3. | -75 | ½ | Strahinja Kerkez FUTOG | Strahinja Culic KOBRA | 3:0 |
|
9. | 4. | +75 | ½ | Andrej Vranjo VOJVODINA | Nemanja Tesanovic PAGONIS TEAM | 3:0 |
|
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORI (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
10. | 1. | -60 | ½ | Vuk Peruničić KONSTRIKTOR | Nemanja Jasenovski NOVI SAD | 0:3 |
|
11. | 2. | 63,5 | ½ | Robert Kotogan NOVA DIMENZIJA | Ištvan Kišutcai BECEJ | 0:3 |
|
12. | 3. | 63,5 | ½ | Marko Jokić KONSTRIKTOR | Marek Medovarski VATRENI UDARAC | 0:3 | T.K.O. II |
13. | 4. | -75 | ½ | Nemanja Radic VOJVODINA | Milan Dragaš KONSTRIKTOR | 3:0 |
|
14. | 5. | -75 | ½ | Kosta Rajčo PAGONIS | Nebojša Bogdanović KOBRA | 0:3 |
|
15. | 6. | -81 | ½ | Filip Petrović RU 09 | Igor Brkic FUTOG | 2:1 |
|
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORKE (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
16. | 1. | -65 | ½ | Tamara Korac KOBRA | Mitic Milana PAGONIS TEAM | 0:3 | T.K.O. I |
No | Rb. | Kg. |
| SENIORI (3 x 2 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
17. | 1. | -81 | ½ | Djukic Milos PAGONIS | Mihajlo Rajkovic FUTOG | 3:0 |
|
18. | 2. | -91 | ½ | Marko Kerkez FUTOG | Aleksandar Balnožan SVETI CAR LAZAR | 3:03 |
|
19. | 3. | +91 | ½ | Alen Asani WARRIOR | Bosko Gligoric VOJVODINA | 0:3 |
|
20. | 4. | +91 | ½ | Aleksandar Brkic FUTOG | Žarko Sedoglavić PAGONIS | 3:0 |
|
No | Rb. | Kg. |
| PIONIRI (3x1 minute- 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
21. | 1. | -40 | final | Afz Ametov INTERNACIONAL | Aleksa Germek KBS ’’VOJVODINA’’ | 0:3 | TKO I |
22. | 2. | -43 | final | Stefan Bunić INTERNACIONAL | Milos Germek VOJVODINA | 3:0 |
|
23. | 3. | -46 | final | Jovan Nikolic WARRIOR | Vukasin Matovic NOVI SAD | 3:0 | TKO I |
24. | 4. | -52 | final | Jovan Vagic NOVI SAD | Ivan Curguz SPARTANAC | 3:0 | T.K.O. I |
25. | 5. | -55 | final | Nikola Panić KONSTRIKTOR | Kristijan Švarc INTERNACIONAL | 3:0 | T.K.O. II |
26. | 6. | +55 | final | Aleksa Guša NOVI SAD | Stefan Djuricic VOJVODINA | 3:0 | T.K.O. I |
No | Rb. | Kg. |
| PIONIRKE (3x1 minute- 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
27. | 1. | -34 | final | Marina Damjanović INTERNACIONAL | Теодора Зечевић INTERNACIONAL | 1:2 | |
No | Rb. | Kg. |
| KADETI (3x1,5 minute- 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
28. | 1. | -51 | final | Ilija Vukotić RU 09 | Aleksandar Kis NOVI SAD | 1:2 | |
29. | 2. | -54 | final | Aron Karolji BECEJ | Marko Germek VOJVODINA | 3:0 | |
30. | 3. | -57 | final | Strahinja Sladaković SV CAR LAZAR | Luka Pincolic VOJVODINA | 2:1 |
|
31. | 4. | -60 | final | Никола Влајков BECEJ | Luka Lisica NOVI SAD | 1:2 |
|
32. | 5. | 63,5 | final | Cimesa Dragan WARRIOR | Dalibor Nikolic VOJVODINA | 0:3 |
|
33. | 6. | -67 | final | David Bajić KONSTRIKTOR | Andrej Medovarski VATRENI UDARAC | 1:2 |
|
34. | 7. | -75 | final | Rusov Stevan-WARRIOR | Strahinja Kerkez FUTOG | 1:2 |
|
35. | 8. | +75 | final | Andrej Vranjo VOJVODINA | Tomic Kis Vukasin PAGONIS TEAM | 3:0 |
|
No | Rb. | Kg. |
| KADETKINJE (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
36. | 1. | -55 | final | Snezana Virijevic VOJVODINA | Lidija Stanisic SPARTANAC | 0:3 | T.K.O. I |
37. | 2. | -60 | final | Aleksandara Rapaic SPARTANAC | Miljic Jelena PAGONIS TEAM | 3:0 | K.O. I |
38. | 3. | +65 | final | Dragana Nešković RU 09 | Jelena Sedoglavic KOBRA | 1:2 |
|
| Rb. | Kg. |
| SENIORKE (3x2 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
39. | 1. | -60 | final | Damnjan Popovic VRBAS | Nemanja Jasenovski NOVI SAD | 3:0 | T.K.O. II |
40. | 2. | -63,5 | final | Ištvan Kišutcai BECEJ | Marek Medovarski VATRENI UDARAC | 0:3 | K.O. II |
41. | 3. | -67 | final | Dusan Salkanovic KOBRA | Zdravko Bjelic VOJVODINA | 0:3 | |
42. | 4. | -71 | final | Филип Ђукић BECEJ | Бранислав Вукајловић INTERNACIONAL | 3:0 | |
43. | 5. | -75 | final | Nemanja Radić VOJVODINA | Nebojsa Bogdanovic KOBRA | 0:3 | |
44. | 6. | -81 | final | Filip Petrović RU 09 | Radislav Latinkic VRBAS | 2:1 | |
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORKE (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
45. | 1. | -65 | final | Mitić Milana PAGONIS | Jelena Jovic VOJVODINA | 2:1 |
|
No | Rb. | Kg. |
| SENIORI (3x2 minute- 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
46. | 1. | 63,5 | final | Petar Divjaković -VOJVODINA | Željko Kovačević KOSTRIKTOR | 0:3 | K.O. I |
47. | 2. | -71 | final | Marko Perovic VOJVODINA | Дарко Поповић NOVA DIMENZIJA | 3:0 |
|
48. | 3. | -75 | final | Stefan Markanović VOJVODINA | Dragan Draganic NOVI SAD | 3:0 | T.K.O. II |
49. | 4. | -81 | final | Miloš Đukić PAGONIS | Petar Popovic VOJVODINA | 3:0 | K.O. I |
50. | 5. | -91 | final | Marko Kerkez FUTOG | Aleksandar Tintor FUTOG | 3:0 | W.O. |
51. | 6. | +91 | final | Bosko Gligoric VOJVODINA | Aleksandar Brkic FUTOG | 1:2 |
|
No | Rb. | Kg. |
| SENIORKE (3x2 minute- 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
52. | 1. | -70 | final | Cverdrlj Antonija PAGONIS TEAM | Larisa Sasa VOJVODINA | 0:3 | T.K.O. III |
No | Rb. | Kg. |
| SENIORKE (3x2 minute- 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
53. | 1. | -81 | final | Nemanja Kovac KOBRA | Amidzic Milos PAGONIS TEAM | 2:1 |
KLUB | ZLATO | SREBRO | BRONZA | SKOR |
VOJVODINA-Veletabak - Novi Sad | 7 | 10 | - | 41 |
NOVI SAD –Novi Sad | 4 | 3 | - | 18 |
PAGONIS TEAM -Novi Sad | 2 | 4 | 4 | 18 |
INTERNACIONAL - ZR | 2 | 4 | - | 14 |
KOBRA - Sombor | 3 | 1 | 2 | 13 |
FUTOG-Futog | 3 | 1 | 2 | 13 |
BEČEJ -Bečej | 2 | 2 | - | 10 |
SPARTANAC - Zitiste | 2 | 1 | - | 8 |
WARRIOR-Veternik | 1 | 2 | 1 | 8 |
KONSTRIKTOR-Kula | 1 | 1 | 3 | 8 |
RU '09 -Ruma | 1 | 2 | - | 7 |
VATRENI UDARAC –Kulpin | 2 | - | - | 6 |
VRBAS-Vrbas | 1 | 1 | - | 5 |
NOVA DIMENZIJA -Kikinda | - | 1 | 3 | 5 |
SV.CAR LAZAR- B.N. Selo | 1 | - | 1 | 4 |
TIGROVI 021 -Žabalj | - | - | - | - |
FIGHTER -Zrenjanin | - | - | - | - |