Vrhovni delegat: | Miodrag Jotić |
Takmič. komisija: | Vrhovni sudija: | Jelena Kuburić Aleksandar Nađ | Sudija: | Tereza Vukadinović Nenad Vukadinović Dejan Medovarski | Doktor: | dr. | Merliac vremena: | Dejan Vučković |
| CRVENI UGAO | PLAVI UGAO |
| ||||
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORI (2 x 2 minute – 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
1. | 1. | -60 | 1/4 | Teodor Velicki | Miloš Pandurov | 0:3 | |
No | Rb. | Kg. |
| SENIORI (2 x 2 minute – 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
2. | 1. | -60 | ½ | Andraš Horvat | Filip Meseldžija | 0:3 | Dis 3r. |
No | Rb. | Kg. |
| PIONIRI (2 x 1 minute – 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
3. | 1. | -49 | ½ | Lina Veličkov | Zoe Lenard | 0:3 | |
4. | 2. | -60 | ½ | Maša Matijević | Lidija Lekić | 0:3 | |
5. | 3. | -65 | ½ | Teodora Demić | Žofija Bezdan | 3:0 | RSC 1r |
No | Rb. | Kg. |
| KADETI (2 x 1,5 minute – 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
6. | 1. | -57 | ½ | Đorđe Savić | Balaš Kovač | 0:3 | |
7. | 2. | -67 | ½ | Afz Ametov | Branislav Sekulić | NEMA | |
8. | 3. | -75 | ½ | Jovan Matić | Dejan Borić | 0:3 | TKO 1r. |
9. | 4. | +80 | ½ | Aleksa Germek | Nemanja Đin | 3:0 | BB |
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORI (2 x 2 minute – 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
10. | 1. | -60 | ½ | Kristijan Tot | Đorđe Vujaković | 0:3 | |
11. | 2. | -60 | ½ | Miloš Pandurov | Lazar Trpinac | 0:3 | |
12. | 3. | -67 | ½ | Bogdan Dvizac | Uroš Belić | 3:0 | |
13. | 4. | -67 | ½ | Dalibor Tanackov | / | NEMA | |
No | Rb. | Kg. |
| PIONIRI (3 x 1 minute – 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
14. | 1. | -37 | final | Nikola Tripinac | Dominik Šaranji | 0:3 | Rec. 1r |
15. | 2. | -40 | final | Kristijan Lukić | Balša Lekić | 3:0 | Rec. 1r |
16. | 3. | -46 | final | Mihajlo Grujić | Milan Kostadinov | 0:3 | Rec. 1r |
17. | 4. | -52 | final | Stevan Jepurski | Dominik Abraham | 3:0 | |
18. | 5. | -55 | final | Pavle Stojšin | Aleksa Kozma | 3:0 | AP |
19. | 6. | -65 | final | Brnislav Sekulić | Davor Balaž | 3:0 | AP |
20. | 7. | +70 | final | Nikola Panić | Vasilije Krjnović | 0:3 | |
No | Rb. | Kg. |
| PIONIRKE (3 x 1 minute – 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
21. | 1. | -37 | final | Maša Damjanović | Tamara Maglovski | 2:1 | |
22. | 2. | -46 | final | Vojislava Milin | Ana Germek | 0:3 |
|
23. | 3. | -49 | final | Zoe Lenard | Sara Drašković | 0:3 | KO 3r. |
24. | 4. | -60 | final | Lidija Lekić | Sonja Vukšić | 0:3 | KO 1r. |
25. | 5. | -65 | final | Teodora Demić | Marija Nikolić | 3:0 | KO 2r. |
No | Rb. | Kg. |
| KADETI (3 x 1,5 minute – 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
26. | 1. | -57 | final | Balaš Kovač | Danijel Maglovski | 0:3 | |
27. | 2. | -60 | final | Nikola Nikolić | Stefan Ubornji | 3:0 | |
28. | 3. | -67 | final | Pobednik meča | Jovan Keča | NEMA | |
29. | 4. | -75 | final | Dejan Borić | Benedek Bernat | 0:3 | |
30. | 5. | +80 | final | Aleksa Germek | Nikola Vukčević | 0:3 | |
No | Rb. | Kg. |
| KADETKINJE (3 x 1,5 minute – 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
31. | 1. | -65 | final | Rada Erdeljan | Milica Pavlović | 0:3 | |
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORI (3 x 1,5 minute - 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
32. | 1. | -60 | final | Đorđe Vujaković | Lazar Trpinac | 3:0 | |
33. | 2. | -67 | final | Bogdan Dvizac | Miloš Vuković | 0:3 | BB |
34. | 3. | -75 | final | Miloš Germek | Vuk Pavlović | 1:2 | |
35. | 4. | -81 | final | Daniel Šaranji | Viktor Zeljković | 0:3 | |
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORKE (3 x 2 minute – 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
36. | 1. | -48 | final | Milana Mihajlović | Anastasija Gal | 3:0 | |
37. | 2. | -56 | final | Tijana Drašković | Milica Stojšin | NEMA | |
38. | 3. | -65 | final | Sara Galović | Anđela Kostadinov | 0:3 | AB |
39. | 4. | -70 | final | Nikolina Kasap | Jovana Vukčević | 3:0 | |
40. | 5. | +70 | final | Mara Arsić | Jovana Škrbić | 0:3 | |
No | Rb. | Kg. |
| SENIORI (3 x 2 minute – 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
41. | 1. | -60 | final | Filip Meseldžija | Arnold Tot | 3:0 | |
42. | 2. | 63,5 | final | Filip Velšmit | Dejan Bursać | 0:3 | |
43. | 3. | -75 | final | Nikola Knežević | Marko Germek | 0:3 | |
44. | 4. | -81 | final | Milan Labus | Srđan Zarić | 3:0 | |
45. | 5. | -91 | final | Miloš Kaćanski | Nikola Serdar | 0:3 | |
No | Rb. | Kg. |
| SENIORKE (3 x 2 minute – 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
46. | 1. | -60 | final | Kristina Džolić | Ivana Burilo | 3:0 |
KLUB | ZLATO | SREBRO | BRONZA | SKOR |
GARD - Vršac | 5 | 2 | 1 | 20 |
SPARTA - Temerin | 3 | 5 | - | 19 |
VOJVODINA - Veletabak | 3 | 4 | - | 17 |
INTERNACIONAL - Zrenjanin | 3 | 3 | 2 | 17 |
KBS KIKINDA - Kikinda | 1 | 5 | 3 | 16 |
GOZO ŠINODA - Kanjiža | 3 | 2 | 1 | 14 |
RU 09 - Ruma | 4 | - | - | 12 |
BEČEJ - Bečej | 2 | 2 | - | 10 |
FUTOG - Futog | 2 | 1 | - | 8 |
PHOENIX - Novi Sad | 2 | 1 | - | 8 |
KELJANOVIĆ - Subotica | 1 | 1 | 1 | 6 |
VATRENI UDARAC - Kulpin | 1 | 1 | - | 5 |
TOP FIGHTER - Subotica | 1 | 1 | - | 5 |
MONARHIJA - Žabalj | - | 2 | 1 | 5 |
TOP TIM - Srbobran | - | 1 | 1 | 3 |