Organizator: KBS "VOJVODINA-Veletabak" Novi Sad
SLUŽBENA LICA KIK BOKS SAVEZA VOJVODINE:
Vrhovni delegat: | Srđan Vujić |
Takmič. komisija: | Dragan Vodogaz | Vrhovni sudija: | Aleksandar Nađ | Sudija: | Nenad Slankamenac Aleksandar Štrbac Tereza Vukadinović | Lekar: | dr. Jelena Graovac | Spiker: | Danijela Stojić | Merliac vremena: | Petar Divjaković |
| CRVENI UGAO | PLAVI UGAO |
| ||||
No | Rb. | Kg. |
| PIONIRI (3 x 1 minuta – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
1. | 1. | +55 | ½ | Vanja Jon | Aleksa Germek | 3:0 | AB 1r. |
No | Rb. | Kg. |
| KADETI (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
2. | 1. | +75 | ½ | Andrej Popović | Danijel Šarnai | 3:0 | |
3. | 2. | +75 | ½ | Stefan Đuričić | Sergej Popović | 1:2 | |
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORI (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
4. | 1. | -63,5 | ½ | Vasa Kecić | Mihajlo Šubara | 0:3 | KO 3r. |
No | Rb. | Kg. |
| PIONIRI (3 x 1 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
5. | 1. | -28 | final | Aleksandar Gal | Aleksa Torna | 3:0 | AB 1r. |
6. | 2. | -34 | final | Nikola Drača | Viktor Paunović | 3:0 | |
7. | 3. | -40 | final | Dušan Dimić | Daniel Medovarski | 0:3 | |
8. | 4. | -43 | final | Danijel Maglovski | Dušan Mijin | 1:2 | |
9. | 5. | -55 | final | Aleks Horvat Katai | Marko Karać | 0:3 | RSC 1r. |
10. | 6. | +55 | final | Vanja Jon | Marko Vranješ | 0:3 | AB 1r. |
No | Rb. | Kg. |
| PIONIRKE (3 x 1 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
11. | 1. | -34 | final | Loreta Đurčik | Ana Germek | 1:1 | 2 zlata |
12. | 2. | -46 | final | Anastasija Gal | Žanet Blaško | 3:0 | RSC 2r. |
No | Rb. | Kg. |
| KADETI (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
13. | 1. | -42 | final | Miloš Jovanović | Ognjen Šolaja | 0:3 | Disk 3r. |
14. | 2. | -54 | final | David Pincolić | Ivan Ćurguz | 3:0 |
|
15. | 3. | -63,5 | final | Miloš Germek | Nemanja Kapiel | 3:0 | TKO 2r. |
16. | 4. | +75 | final | Andrej Popović | Sergej Popović | 0:3 | BB |
No | Rb. | Kg. |
| KADETKINJE (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
17. | 1. | -50 | final | Dunja Boćan | / | NO CONT |
|
18. | 2. | -60 | final | Milica Stojšin | Dejana Đurđević | 3:0 | KO 2r. |
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORI (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
19. | 1. | -60 | final | Bogdan Drašković | Nikola Grozdanović | 2:1 | |
20. | 2. | 63,5 | final | Mihajlo Šubara | Marko Rađenović | 0:3 | |
21. | 3. | -71 | final | Marko Germek | Nikola Vlajkov | 0:3 | KO 2r. |
22. | 4. | -75 | final | Srđan Razić | Mihailo Jotić | 0:3 | KO 1r. |
23. | 5. | +91 | final | Nikola Simanić | Andrej Vrdoljak | 3:0 | KO 1r. |
No | Rb. | Kg. |
| SENIORI (3 x 2 minute -1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
24. | 1. | -75 | final | Kasaš David | Lazar Rebić | 0:3 | |
25. | 2. | -81 | final | Marko Dešić | Viktor Zeljković | 0:3 | KO 3r. |
26. | 3. | -91 | final | Maksim Kojić | Miloš Bošnjak | 3:0 | |
No | Rb. | Kg. |
| SENIORKE (3 x 2 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
27. | 1. | -56 | final | Kristina Džolić | Marijana Dasović | 3:0 | |
28. | 2. | -60 | final | Marina Đekić | Kseniija Medić | 3:0 | |
29. | 3. | -65 | final | Valentina Keri | Danijela Stojić | 0:3 | BB |
KLUB | ZLATO | SREBRO | BRONZA | SKOR |
VOJVODINA-Veletabak | 5 | 3 | - | - |
NOVA DIMENZIJA - Kikinda | 3 | 2 | 1 | - |
SPARTA 2013 - Temerin | 3 | 3 | 2 | - |
SENTA - Senta | - | 4 | 1 | - |
INTERNACIONAL - ZR | 3 | 1 | - | - |
VATRENI UDARAC - Kulpin | 2 | 1 | - | - |
BEČEJ - Bečej | 3 | 1 | - | - |
TRON - Novi Sad | 1 | 1 | - | - |
PHOENIX - Novi Sad | 1 | - | - | - |
SPARTANAC - Žitište | - | 1 | - | - |
RU 09 - RUMA | 1 | - | - | - |
KOBRA - Sombor | - | 1 | - | - |
VRBAS - Vrbas | - | 2 | - | - |
OGNJENI VUK - Bač | 1 | 1 | - | - |
TIGROVI - Žabalj | 2 | 1 | - | - |