Organizator: KBK “VUK” Bač
SLUŽBENA LICA KIK BOKS SAVEZA VOJVODINE:
Vrhovni delegat: | Miodrag Jotić |
Takmič. komisija: | Srđan Vujić | Vrhovni sudija: | Zoran Šimurina | Sudija: | Emeke Halas Nenad Slankamenac Dejan Dukić | Lekar: | dr. Mladen Vuković | Spiker: | Goran Vidrić | Merliac vremena: | Aleksandar Štrbac |
| CRVENI UGAO | PLAVI UGAO |
| ||||
No | Rb. | Kg. |
| KADETI (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
1. | 1. | -60. | ¼ | Veljko Lacković | Vlatko Vranjin | 3:0 | |
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORI (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
2. | 1. | -67. | ¼ | Ognjen Dimić | Strahinja Vujošević | 3:0 | KO1 |
3. | 2. | -71. | ¼ | Nikola Miljković | Goran Bikić | 3:0 | KO2 |
No | Rb. | Kg. |
| SENIORI (3 x 2 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
4. | 1. | -75. | ¼ | Jovan Knežević | Nemanja Dorotić | 3:0 |
|
No | Rb. | Kg. |
| KADETI (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
5. | 1. | -54 | ½ | Jovan Vagić | Dejan Popov | 3:0 | KO2 |
6. | 2. | -60 | ½ | Petar Matić | Srđan Zarić | 3:0 | |
7. | 3. | -75 | ½ | Viktor Zeljković | Luka Marinović | 0:3 |
|
8. | 4. | -75 | ½ | Strahinja Culic | Veljko Kuzmanović | 3:0 |
|
No | Rb. | Kg. |
| KADETKINJE (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
9. | 1. | -55 | ½ | Jelena Mitić | Milica Salkanović | 3:0 | |
10. | 2. | -55 | ½ | Snežana Virijević | Miona Vujošević | 3:0 | TKO1 |
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORI (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
11. | 1. | -60 | ½ | Dejan Bursać | Simo Tica | 3:0 |
|
12. | 2. | -67 | ½ | Luka Lisica | Denis Malići | 3:0 |
|
13. | 3. | -71 | ½ | Kosta Ćulibrk | Admir Alimović | 0:3 |
|
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORKE (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
14. | 1. | -60 | ½ | Lidija Stanisic | Ivana Bogdanović | 3:0 |
|
No | Rb. | Kg. |
| SENIORI (3 x 2 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
15. | 1. | -71 | ½ | Boris Grbić | Slaviša Stojkov | 0:3 | KO2 |
16. | 2. | -71 | ½ | Mirko Jovanović | Miloš Aleksić | 0:3 | TKO2 |
17. | 3. | -75 | ½ | Luka Latinović | Dražen Gordić | 0:3 |
|
18. | 4. | -86 | ½ | Stefan Dakić | Nikola Knežević | 0:3 | KO2 |
19. | 5. | -86 | ½ | Antonio Zovak | Darko Dukić | 1:2 |
|
No | Rb. | Kg. |
| KADETI (3 x 1,5 minute -1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
20. | 1. | -60 | ½ | Veljko Lacković | Luka Pincolić | 3:0 |
|
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORI (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
21. | 1. | -67 | ½ | Ognjen Dimić | Marek Medovarski | 0:3 |
|
22. | 2. | -71 | ½ | Nikola Miljković | Velimir Svrkota | 1:2 |
|
No | Rb. | Kg. |
| SENIORI (3 x 2 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
23. | 1. | -75 | ½ | Jovan Knežević | Vuk Janković | 0:3 |
|
No | Rb. | Kg. |
| SENIORI (3 x 2 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
24. | 1. | -34 | final | Daniel Medovarski | Mladen Vlajkov | 3:0 | KO1 |
25. | 2. | -40 | final | Nikola Vagić | David Pincolić | 0:3 | TKO1 |
26. | 3. | -43 | final | Vukašin Matović | Ivan Ćurguz | 3:0 | AB1 |
27. | 4. | +55 | final | Aleksa Guša | Stefan Đuričić | 0:3 |
|
No | Rb. | Kg. |
| PIONIRKE (3x1 minute- 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
28. | 1. | -34 | final | Anastasija Gal | Kristina Maglovski | 3:0 | |
No | Rb. | Kg. |
| KADETI (3x1,5 minute- 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
29. | 1. | -57 | final | Aleksandar Kis "NOVI SAD" | Aron Karolji | 0:3 | |
30. | 2. | -54 | final | Jovan Vagić | Jovan Nikolić | 0:3 | |
31. | 3. | -60 | final | Veljko Lacković | Petar Matić | 3:0 |
|
32. | 5. | -75 | final | Luka Marinović | Strahinja Culic | 3:0 |
|
No | Rb. | Kg. |
| KADETKINJE (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
33. | 1. | -45 | final | Bianka Probojčević | Zorana Nikolić | 0:3 |
|
34. | 2. | -55 | final | Jelena Mitic | Snežana Virijević | 3:0 | TKO2 |
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORI (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
35. | 1. | -60 | final | Dejan Bursać | Lazar Ćulibrk | 3:0 |
|
36. | 2. | 63,5 | final | Vid Radić | David Jovan Milatović | 1:2 |
|
37. | 3. | -67 | final | Luka Lisica | Marek Medovarski | 3:0 | BB |
38. | 4. | -71 | final | Admir Alimović | Velimir Svrkota | 0:3 | BB |
39. | 5. | -81 | final | Vukašin Kiš Tomić | Dimitrije Vuković | 1:2 | |
40. | 8. | +91 | final | Nikola Milanković | Mark Šipoš | 0:3 | |
No | Rb. | Kg. |
| JUNIORKE (3 x 1,5 minute – 1 minut pause) | REZULTAT | ODLUKA | |
41. | 1. | -55 | final | Ivana Bogdanović | Valentina Keri | 0:3 | |
42. | 2. | -56 | final | Lidija Stanisic | Bianka Probojčević | 3:0 |
|
43. | 2. | -70 | final | Aleksandra Kovačević | Jelena Jović | 0:3 | KO1 |
| Rb. | Kg. |
| SENIORI (3x2 minute- 1 minut pauze) | REZULTAT | ODLUKA | |
44. | 1. | -60 | final | Vladimir Vujadinov | Nemanja Govorčin | 3:0 | RSC3 |
45. | 2. | -71 | final | Slaviša Stojkov | Miloš Aleksić | 0:3 | BB |
46. | 3. | -75 | final | Dražen Gordić | Vuk Janković | 0:3 | BB |
47. | 4. | -81 | final | Savanović Petar | Milan Čegar | 3:0 | KO1 |
48. | 5. | -86 | final | Nikola Knežević | Darko Dukić | 0:3 | KO1 |
49. | 6. | -81 | final | Aleksandar Panić | Milos Bosnjak | 3:0 |
KLUB | ZLATO | SREBRO | BRONZA | SKOR |
VOJVODINA-Veletabak | 4 | 3 | 3 | 21 |
NOVI SAD – Novi Sad | 3 | 4 | - | 17 |
PAGONIS TEAM - Novi Sad | 3 | 2 | 2 | 15 |
VUK - Bač | 2 | 2 | 4 | 14 |
WARRIOR - Veternik | 3 | 1 | - | 11 |
KIKINDA - Kikinda | 1 | 2 | 3 | 10 |
NOVA DIMENZIJA - Kikinda | 1 | 2 | 2 | 9 |
VATRENI UDARAC - Kulpin | 1 | 3 | - | 9 |
BEČEJ - Bečej | 2 | 1 | - | 8 |
KOBRA - Sombor | - | 3 | 2 | 8 |
UNITY - Vrbas | 2 | 1 | - | 8 |
SPARTANAC - Žitište | 1 | 2 | - | 7 |
SENTA - Senta | 2 | - | - | 6 |
BAČKA - Bačka Palanka | - | 1 | 3 | 5 |
RU 09 - Ruma | 1 | - | - | 3 |
KONSTRIKTOR - Kula | - | - | - | - |
FIGHTER -Zrenjanin | - | - | - | - |